Adalar

Mar 20, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Adalar Böcek İlaçlama

adalar-bocek-ilaclamaMüşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışı, tüm zararlı haşere ve kemirgenlerin ilaçlanmasında öncü olan Ays ilaçlama, kurulduğu ilk günden beri tecrübeli kadrosu; kaliteli ilaç ve ilaçlama uygulamaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. İlaçlama işlemlerinde kullanılan tüm ilaçlar, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, insan sağlığına zarar vermeyen bitkisel ilaçlardır. İlaçlama işlemlerinde kullanılan ilaçlar, kimyager ve ziraat mühendisleri tarafından ilaçlanacak yerin büyüklüğüne, haşerelerin çeşidine göre tek seferde en iyi çözüme ulaşmayı hedefleyerek hazırlanmakta ve ilaçlama alanında eğitim almış, tecrübeli personeller tarafından uygulanmaktadır.
Adalar İstanbul’un nefesidir. Yerli ve yabancı birçok turist tarafından gezilen Adalar, yeşilliğin ve mavinin bir arada seyrine doyulmayan manzaralar yaratmaktadır. Adalar, bol yeşillik alanları ve denizin ortasında olması nedeniyle, birçok haşerenin ortaya çıkmasına müsait bir alandır. Adalar’da en sık rastlanan haşerelerden bazıları yılan, akrep, çiyan, kakalak, hamam böceği, faredir.
Adalar böcek ilaçlama olarak Büyükada, Tavşanadası, Sedefadası, Kaşıkadası, Sivriada, Yassıada, Kınalıada, Burgazada, Heybeliada’da hizmet vermekteyiz. Haşere ilaçlamalarında uzman kadromuz ile Adalar’da da 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir; keşif ve ilaçlama için randevu alabilirsiniz.
Her türlü haşere ve kemirgene karşı etkin çözümler sunan firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı bitkisel ilaçlar ve profesyonellerle ilaçlama uygulamalarını uygun fiyatlar, müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışıyla titizlikle gerçekleştirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat