Üsküdar

Mar 22, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Üsküdar Böcek İlaçlama

uskudar-bocek-ilaclamaÜsküdar Anadolu yakasında bulunur ve kırk mahalleden oluşur. Anadolu yakasının en büyük ilçesidir. Konumundan dolayı çok fazla nüfus yoğunluğuna sahiptir. Diğer ilçelere göre semtleri de çok fazla haşere ve kemirgen sıkıntıları yaşamaktadır.

Öncelikle geçiş ayları olan  ilkbahar ve sonbahar aylarında, haşere ve kemirgenlerin üremeleri yoğunluk kazandığından, evler ve işyerlerinde önlem alınmalı; zararlılar görülmeden, senede en az bir kere ilaçlama yaptırılmalıdır. Ays ilaçlama olarak, bütün İstanbul’da hizmeti ve kalitesi Üsküdar böcek ilaçlama şubesi ile siz de yararlanabilirsiniz. Sağlıklı mekanlar için 7/24 çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Zararlılarla mücadelede uzman kadrosu ve teknolojik uygulamalarıyla, İstanbul Üsküdar böcek ilaçlama olarak  kaliteli, güvenilir ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Yaşam alanlarınızı haşere ve kemirgenlerden arındırarak sizlere huzur içinde yaşam alanları sunmaktayız.

Kaliteli, güvenli, garantili hizmet anlayışını kendine düstur edinen firmamız Üsküdar böcek ilaçlama konusunda, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçları kullanmakta; bitkisel ağırlıklı ve kokusuz uygulamalar sunmaktadır. Ays Gurp olarak, ilaçları en iyi şekilde uygulayarak,  böcek ve haşere ilaçlamaları yaparak,  zararlılara karşı müşterilerini koruma altına almaktadır. En ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla  hizmet vermekteyiz.

Üsküdar böcek ilaçlama Ays,  en yoğun ilaçlama tekniklerini uygulayarak  haşere ve kemirgenlere karşı  ilaçlama hizmeti vermektedir.

En çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri; sinek, akrep, Alman hamam böceği, örümcek, tatarcık, pire, bit, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, eşek arısı, mayt, uyuz böceği, kertenkele, akar, mite yaban arısı, salyangoz, lağım faresi, pamuk faresi, fındık faresi, ev faresidir.

Evler, işyerleri, siteler, fabrikalar, apartmanlara uygulama yapan Ays,  uygun fiyat-kaliteli hizmet garantisiyle sadece ilaçlama yapmakla kalmaz, dezenfekte hizmeti de vererek hijyenik ortamlara kavuşmanızı sağlar. İlaçlama ve temizlik alanında uzman olan firmamız hastaneler gibi steril mekanları da güvencesi altına almaktadır. Bu mekanlarda hijyen çok önemlidir. Sağlıgınız için Ays’yi seçin.

Böcek ilaçlama Üsküdar olarak uygulama yaptığımız semtlerimizden bir kaçı; Ümraniye;, Bağlarbaşı, Altunizade, Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, Kuzguncuk, Selimiye semtlerine ve diğer semtlerine de aynı kalite, ekonomik fiyat ve sürat ile hizmet vermekteyiz. 7/24 kesintisiz çağrı merkezlerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Böcek ve kemirgen ilaçlamada doğru adres Ays İlaçlama.

“Üsküdar” için bir yorum
  1. Apartman çevresi ve bazı dairelerde kertenkele ve yavrusu görülmekte bu konuda ilaçlama yapılması istiyoruz.
    Bilgilendirirseniz sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat