Sancaktepe

Nis 5, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Sancaktepe Böcek İlaçlama

sancaktepe-bocek-ilaclamaSancaktepe, 2008 yılında ilçe statüsünü alan İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan bir ilçedir. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve güneydoğusunda Sultanbeyli ilçeleri ile çevrilmiştir. Sınırları dahilinde toplam 20 mahalle ve 1 köyden oluşan Sancaktepe’nin nüfusu 241.00’dir. Sarıgazi, Yenidoğan ve Kartal’ın Samandıra beldelerinden oluşmaktadır. Sancaktepe ve özellikle Samandıra, Bizans İmparatorluğundan kalma tarihi kalıntılara da evsahipliği yapmaktadır. Yunan mitolojisinde tarım tanrısı olarak bilinen “Demeter” için avlanma ve dinlenme amaçlı inşa edilen bir sarayın kalıntıları hala Samandıra sınırları içindedir.
Sanayileşen merkezlerden birisi olması sebebiyle bu ilçeye hala göçler artarak devam etmektedir.
İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe böcek ilaçlama olarak, yıllardır başarılı haşere ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bölgede bulunan ev, işyeri, okul, fabrika, bahçe, site ve her türlü iç ve dış mekanlarda Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ve eğitimli personel ile kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
İlaçlama yapılacak mekanı ve haşere ve kemirgenleri dikkatlice inceleyerek; kullanılacak ilaçlar, yapılacak ilaçlama metodu ve ilaçlama öncesi, sırası ve sonrasında yapılacaklar konusunda müşterilerimizi bilgilendirerek garantili hizmet anlayışımızla uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Bilgi almak ve veya keşif yaptırmak için çağrı merkezlerimizi gün 24 saat arayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizin tüm sorunlarınızı çözmek için bir telefon kadar uzaklıktadırlar.

Sancaktepe bölgesinde en sık rastlanılan haşere ve kemirgenler arasında kırkayak, akar, karafatma, mite, gümüş böceği, hamam böceği, hamam böceği, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, güve, eşek arısı, yaban arısı, yılan, akrep, kene, örümcek, sivrisinek, pire, karınca, ev faresi, lağım faresi sayılabilir. Tüm bu haşere ve kemirgenler ve hatta daha fazlası profesyonel ekip ve bitki içerikli ilaçlarla etkisiz hale getirilip, mekanlar zararlılardan arındırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat