Pendik

Mar 26, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Pendik Böcek İlaçlama

pendik-bocek-ilaclamaİstanbul ilimizin doğu yarısında bulunmaktadır. Pendik, güneydoğusunda Tuzla, doğusunda Gebze, kuzeyinde Şile ve Çekmeköy, batısında Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli, güneyinde Marmara Denizi ile çevrilidir. Ortalama 200 km2 lik bir alana ve  9 km’lik  sahil şeridine sahiptir. Pendik engebeli bir yapıdadır. Deniz kıyısı kil ve kumdur.  İstanbul’un en yüksek dağı olan Aydos ile sınırdır. Pendik, Ballıca Ağılbayırı, Karabayır tepeleri bulunmaktadır. Üzerinde sosyal tesislerini barındıran Gözdağı da en yüksek noktalardan birisidir. Riva Deresi ile Ballıca Deresi, Ömerli Barajına dökülen akarsulardandır. Büyükdere Kurtköy’ den çıkarak Tuzla sınırlarına gider.

İstanbul’un en büyük su kaynaklarından biri olan Ömerli Barajı da Pendik sınırları içindedir. Çok geniş alana sahip Pendik’te, TEM’in güneyinde, tamamen yerleşim yerleri bulunmaktadır. Kuzeyinde yalnızca 5 köy bulunmaktadır. Pendik ilçesi, Anadolu istikametinden İstanbul’a girildiğinde giriş kapısı vazifesi olan ilçemizdir.

Pendik, Kocaeli yarımadası’nın güneybatısında yer alır. Pendik ilçesi, Istanbul merkezine yaklaşık 39 km uzaklıkta olup, Istanbul sınırı dısında kendisine en yakın il merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık 72 km’ dir. Ays İlaçlama olarak, Pendik’te böcek ilaçlama şubemiz bulunmakta olup, tüm haşere ve kemirgen ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlarla, garantili ve güvenli ilaçlama için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Pendik böcek ilaçlama olarak, ilçemizde apartman, ev, bina, ofis, dükkan, alışveriş merkezi, şirket, mağaza, okul, yurt, yuva ve kreş, bahçe, park  gibi tüm açık ve kapalı alanları ilaçlamaktayız. Pendik İlaçlama olarak hizmet verdiğimiz semtlerden bir kaçı; Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Batı, Çamçeşme, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı’dır. İlçemizde ve mahallelerinde ilaçlama yaptığımız böcekler;  sivrisinek, ev faresi, tahta kurdu,  fare, bit, pire, yılan gibi tüm haşere ve böcek türlerini ilaçlamaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat