Ays Grup Hakkında

Firmamız 2004 yılında kurulmuş olup, ilaçlama ve ultrasonik kovucu sektörlerindeki eksikleri farkederek, bu alanda kendini geliştirmekte ve konusundaki teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Ays Grup olarak felsefemiz, canlıların sadece ait oldukları yaşam alanlarında özgürce, sağlıkla ve huzurla yaşamalarına saygı duymaktır. Çünkü biliyoruz ki,  her canlının ekolojik düzende önemli bir yeri vardır. İç ve dış mekanlarda, insan sağlığını tehdit eden noktada, haşerat ve kemirgenleri ait olmadıkları ortamdan uzaklaştırıyor ve tekrar oluşmalarını engelliyoruz.

Müşteri memnuniyetinin her şeyden üstün olduğu firmamızda,  yılın 365 günü ve 24 saati garantili hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif hizmetiyle sorunu tespit edip, evlerden fabrikalara, okullardan hastanelere kadar bir çok mekanda çeşitli ilaçlama yöntem ve çözümleri sunmaktayız. Bu ilaçlama yöntemlerini müşterilerimizle paylaşıp, gerekli uygulamaları yapmaktayız. İlaçlamanın yanısıra, 140 derecelik buharlı dezenfekte uygulamalarıyla,   iç ve dış mekanların detaylı temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Tüm hizmetlerin sıkı takibini yapmakta ve  kurumsal firmalara yapılan periyodik uygulamalar ile diğer bireysel uygulamalara kalıcı çözümler üretmekteyiz. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı, insan sağlığını ve evcil hayvanların sağlığını olumsuz etkilemeyen bitkisel ağırlıklı ilaçlardır.

Haşerelerden ve kemirgenlerden kurtulmak artık bir telefon kadar yakınınızda… AYS Grup,  garantili özel  ilaçlama uygulamalarıyla sorunu tek seferde  ve mekanınızı terketmenize gerek kalmadan çözüme ulaştırmaktadır.  Firmamız haşerenin kaynağına inip, köklü çözüm üretmekte ve çözümün takibini ve periyodik olan ilaçlamalar ile kontrolünü sağlamaktadır. Ayrıca firmamız, mekanlarda ağır kokuların giderilmesi ve çıkmayan yağ, tortu ve kirlerden kolayca kurtulmanız için özel solüsyonlarıyla dezenfekte hizmeti de vermektedir.

Ays ilaçlamayı tercih etmeniz için 5 neden

İnsanların yaşam alanlarında, istenmeyen haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için bireysel yöntemlerle çare aramak çoğu zaman tehlikeli ve çevreye zararlı olabilir. Bu nedenlerden dolayı, profesyonel yardım almak,  zararları önlediği gibi faydaları da artırır. Profesyonel ekibimiz, alanında eğitimli ve deneyimli olup, size özel öneriler sunarak, haşere ve kemirgenlerle ilgili sıkıntılarınızı en kısa sürede, titizlikle giderir. Firmamızı tercih ettiğinizde 5 avantaja sahip olacaksınız. Bunlar:

1)Kişiye/Mekana Özel Planlama:

Bulunduğunuz mekan sizin kalenizdir. Bu kalede sağlıklı ve hijyenik olarak yaşamak elbette en doğal hakkınızdır. Hijyenik ve sağlıklı ortamlar, istenmeyen bazı haşere ve kemirgenler tarafından tehdit edilmeye başlayınca,  kalenizi tekrar kazanabilmek için yardıma gereksinim duyabilirsiniz. Ays ilaçlama olarak, ihtiyaçlarınıza uygun ve mekana özel planlamalar yapmaktayız. Mekanınızın büyüklüğü, haşerat istilasının yoğunluğu ve uzun dönem kalıcı çözümler,   planlama yaparken dikkate aldığımız vazgeçilmez unsurlardır.

2) Fiyatlandırma:

Fiyatlandırma, mekanın metrekare olarak büyüklüğü, haşere ve kemirgen yoğunluğu, uygulamada kullanılacak malzeme ve ilaçlar olarak değişmekte ve mekana özel olarak yapılmaktadır. Misyonumuz,  kaliteli uygulamaları en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır.

 

3) İlaç Kalitesi:

İlaçlarımız çevreyle dost olup, mekanda yaşayan insanlara ve evcil hayvanlara zarar vermemektedir. İlaçlar profesyonel ekibimiz tarafından, hassas ölçümlerle uygulamaya hazırlanmakta, ne dozaj eksikliği ne de dozaj fazlalığı yaşanmadan, garantili bir şekilde yapılmaktadır. Unutulmamalıdır ki, iyi bir uygulamanın en önemli unsuru kullanılan ilaçların kalitesi ve miktarıdır.

4) 7/24 Hizmet:

Firmamızın amacı, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her anda yanlarında olabilmektir. Bu hedeften yola çıkarak, ekibimiz sizlere ücretsiz keşif,  uygun ilaçlama uygulamaları,  acil yardım,  uygulama öncesi, sırası ve sonrasında kontrol hizmetleriyle her an hizmete hazırdır. Bizlere telefon veya e-posta aracılığıyla 7/24 ulaşmanız mümkündür.

 

5) Uygulama Sonrası Destek:

Uygulamalarımızı bir sefer yapıp gitmek üzerine değil, uygulama sonrasında kontrollerini sağlayarak,  herhangi bir sıkıntının çıkmasına engel olacak devam ilaçlarını kullanarak ve bu uygulamaların tümünü de garanti kapsamında sunmak üzerine kurarız.  Bazı gıda firmalarının ve hijyen sorunu yaşayan müşterilerimizin aylık olarak da kontrollerini yapmakta; firmaya özel çizelgeler tutarak, periyodik olarak uygulama sonrası destek vermekteyiz.

WhatsApp chat