Fabrika İlaçlama

Nis 21, 2015 Böcek İlaçlama

fabrika-ilaclamaFabrika ilaçlamaları, haşere ve kemirgenlere karşı sıvı ve istasyon sistemleri kullanılarak  yapılmaktadır. 24 saat üretim yapan fabrikalar boşaltılmadan ve sıvı ilaçlar kullanılmadan  da ilaçlama uygulamaları  yapılabilmektedir. Mahallerde böcek ve kemirgenler sağlığı tehdit etmekle beraber maddi zararlara da sebep olmaktadır.
İlaçlama uygulamalarında, kokulu, kokusuz sıvı ve jel, tablet ilaçlar kullanılmaktadır. 7/24 faaliyette olan fabrikalarda, kokusuz ilaçlama yapılmaktadır.
Fabrikaların açık alanlarının çok olması sebebiyle, zararlıların ve kemirgenlerin önlem amacıyla iç mekânlarının yanında, çevresinin de ilaçlanması büyük önem taşır. Yakınında kanalizasyon çıkış kapağı bulunan binalarında, fare ve lağım faresi gibi kemirgenlere rastlanmaktadır. Bu alanlarda sıvı ilaçlarla uygulamalar başarı sağlayabilmekle beraber, kemirgen istasyon kullanılarak da önlem almak gerekebilir;  profesyonel hizmet veren firmamızdan yardım alabilirsiniz. Geniş araziye sahip fabrikalarda ilaçlama uygulaması hassasiyet gerektirmektedir. Fiyatlandırma öncesinde keşif şarttır. Görmeden verilen fiyatlar genelde yanıltıcı olacağından lütfen aradığınızda görevli arkadaşımızdan keşif talebinde bulununuz.  Fabrika alanının metrekaresi, uygulama yapılacak alandaki zararlıların ve kemirgenlerin ne kadar yoğun olduğu dikkate alınarak uygulanacak ilaç miktarı belirlenmektedir. Sağlık Bakanlığının onayını almış ilaçlar ve güncel ruhsat sahibi olduğunu belgeleyemeyen firmalar sizi ve çalışanlarınızı riske atmaktadır; sorgulamadan ucuz fiyatlar için tercih yapmayınız. Dolayısıyla fabrikanızda uygulanacak ilaçlamada, onaylı ilaç ve uygulayıcıların kullanılması ve Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlama firmaları ile çalışılması şarttır. Firmamız 7/24, hafta içi- hafta sonu, sabah-akşam gözetmeksizin emrinizdedir. Çağrı merkezlerimizi arayıp, bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp chat