Ataşehir

Mar 19, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Böcek İlaçlama

atasehir-bocek-ilaclama
Böcekler ve kemirgenler insanların yerleşim alanlarında hastalıkların yayılmasında taşıyıcı rol oynarlar. Çünkü bu zararlılar yuvalandıkları mekanlarda ciddi zararlara sebep olmaktadır. Haşereler ve farelerin sadece eşyalara zararları yoktur. Böcek ve fareler taşıdıkları mikroplar nedeniyle insanlara  verem, humma gibi hastalıklar bulaştırırlar. Bu hastalıkları insanlara bulaştırmaları için mekana yuvalanmaları yeterlidir. İnsanların bulundukları yerlerde gezmesi bile çok çeşitli hastalıkları insanlara bulaşmasını sağlayacaktır.
Bu tip durumlarla karşılaşmak istemeyen müşterilerimiz, böcek ya da kemirgenlerin görüldüğü anda, vakit kaybetmeden, firmamıza başvurmaları gerekmektedir. Ays, Ataşehir’de ilaçlama uygulamalarını garanti altında gününde ve saatinde titizlikle yapmaktadır. Ays Böcek İlaçlama olarak, Ataşehir ilçesinde bulunan tüm semt ve mahallelere böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
Ays İlaçlama, böcek ya da kemirgen sorunu yaşayan müşterilerimizin mekanlarını zararlılardan temizlemek için  7/24 hizmet vermektedir. İlaçlama yöntemlerimiz, kokulu sıvı, kokusuz sıvı ve jel ilaçlarla uygulanmaktadır.
İlaçlama dikkat ve titizlik gerektiren bir iştir. İşlem yapılırken kullanılan ilaçlar kimyasal içerikli olduğundan teması ve solunması durumunda ciddi rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Lokal ilaçlamalarla yapacağınız şahsi uygulamalar zararlıların belli bir kısmına müdahale edecek ve köklü çözüm getirmeyecektir. Firmamız, garantili ve tek seferde çözüm üreterek, sizlere uygun fiyatlar ve bitkisel ilaçlarla hizmet sunmaktadır.
İlaçlama uygulanan haşereler:
Sinek, akrep, örümcek, kene, tatarcık, kakalak, sivrisinek, tesbih böceği, gümüş böceği, tahtakurdu, hamam böceği, Alman hamam böceği, mite, karınca, fare, salyangoz, güve, yılan, halı böceği, uyuz böceği, kertenkele, akar.
Ays böcek ilaçlama, ekonomik, güvenilir ve garantili ilaçlama ile hizmetinizdedir. Çağrı merkezlerimize 7/24 ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat