Ev ilaçlama

Nis 6, 2015 Böcek İlaçlama

ev-ilaclamaEvlerimizde ve diğer  yaşam alanlarımızda haşereler ve kemirgenlerin vermiş olduğu zararlardan korunmak için belirli periyodlarda ilaçlama yaptırmalıyız. Çoğu kez ilaçlama yaptırmaya kalktığımızda bulduğumuz şirketlerin Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili olup olmadığını sorgulamayı akıl edemeyiz.
Ailemizi ve sevdiklerimizi zararlılardan korumak isterken  daha tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Amatör olarak çalışan merdiven altı kişiler, ilaçlamayı düşük kaliteli ve biyosidal olmayan tarımdaki zararlılar için üretilmiş kansolojen madde ihtiva eden ilaçlarla yaptıklarından,  hem yaşam alanlarımızdaki insanlar hemde uygulamayı yapan kişinin sağlığını hiçe saymaktadırlar.
Bir diğer yanlışlık ise her ilacın her zararlı için kullanılabileceğidir. Haşereler birbirlerinden farklı solunuma, sindirime ve üremeye sahip olduklarından, her haşere ve kemirgene ayrı ilaç ve ayrı uygulama yapılmalıdır.
Ev ilaçlamada kullanılan yeni gelişmeler sayesinde bitkisel ağırlıklı ilaçlarla uygulamalar  yapılmaktadır. Amatör ve merdiven altı, bilgi sahibi olmadan, yapılan uygulamalar faydadan çok zararlar verebilmektedir.
Aile sağlığınızı riske etmemek ve de zararlılarla olan sıkıntılardan uzun soluklu olarak kurtulmak için, uzman  hizmet alabileceğiniz, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı profesyonel ev ilaçlama firması Ays ilaçlama ile irtibata geçiniz. İlaçlamada uzman olan personelimizden haşereler ve kemirgenler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Unutmayınız ki, sizin ve ailenizin sağlığı herşeyden önemlidir.

WhatsApp chat