Çekmeköy

Nis 3, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Çekmeköy Böcek İlaçlama

cekmekoy-bocek-ilaclamaÇekmeköy ilçemiz, Anadolu Yakası’nda yer alır. Ümraniye’ye bağlı bir belediye iken Çekmeköy, çok hızla gelimiş ve 2009’da Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen belediyelere bağlı 17 mahalle ile 5 köyün katılmasıyla oluşmuştur. 148,08 kilometrekarelik alana sahiptir. 135.603 kişinin yaşamaktadır. Nüfus, ilçe olmadan önce 75.423 iken 1990’da 13.523, 2000’de 37.502, 2007’de 70.683 olarak tespit edilmiştir. Kuzeybatısında Beykoz, kuzeydoğusunda Şile, güneybatısında Ümraniye, güneydoğusunda ise Sancaktepe bulunmaktadır. Evlerde ve işyerlerinde yuvalanan haşere ve kemirgenler ekseriyetle en ulaşılamaz bölgelere yuvalanarak, çok çabuk üremekte ve insan sağlığını tehdit etmeye başlamaktadırlar.

Şahsi ilaçlama yöntemleri ve ilaçlarıyla yapılan önlemler yetersiz kalacağından Ays İlaçlama hızlı, ekonomik ve garantili hizmetlerle uzun soluklu çözümler sunmaktadır. Çekmeköy ilçemiz, yapılaşmanın ve harfiyat alanlarının yoğunluğundan mütevellit haşere ve kemirgenlerin yaşam alanlarının değişmesinden dolayı evlere ve işyerlerine göçmekte, yerleşik düzen sağlamak istemektedirler. Tek tük de olsa görülmelerinde hemen önlemi alınmalı ivedilikle ilaçlama yaptırılmalıdır. Aksi halde üremenin ve yumurtlamaları çok çabuk olacağından mekanın arındırılması da zorlaşacaktır.

İlaçlamayı uygulama şekilleri sıvı, kokulu, kokusuz ve jel ilaçlamadır. Hangi uygulamanın yapılacağı, zararlı türlerine ve yoğunluğuna göre farklılık gösterir. İstanbul Çekmeköy böcek ilaçlama firması olarak, ilçemizde en çok görülen zararlılardan bir kaçı sivrisinek ,kalorifer böcegi, fare gibi tüm haşere ve kemirgenler üzerinde başarı ile ilaçlama uygulamalarını yapmaktadır. Çekmeköy böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla ve profesyonel uygulamalarla çevre sağlığına zarar vermeden hizmet vermektedir. İlaçlama ve temizlik hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilir, çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat