Kağıthane

Mar 27, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Kağıthane Böcek İlaçlama

kagithane-bocek-ilaclamaKağıthane, Avrupa Yakası’nın ilçesidir. Kuzeyinde Sarıyer, kuzeydoğusunda Beşiktaş, doğusu ve güneyinde Şişli, güneybatısında Beyoğlu ve batısında Eyüp bulunur. İlçenin, Kağıthane Deresi’nin sonunda Haliç’e kısa bir kıyı bölümü vardır. Bizans döneminde Kağıthane Deresi’nin adı Barbisos’tur.

İstanbul’un fethi sırasında burada bir kâğıt değirmeni bulunduğu ve bu imalathanenin II. Bayezid dönemine (1481-1512) kadar çalıştığı söylenmektedir. Evliya Çelebi 17. yüzyılda Kağıthane çevresini anlatırken, burada harap durumda bir kâğıthane bulunduğunu anlatmaktadır. İlçenin adı, bu kâğıthaneden gelmektedir.

Kağıthane ilçesi engebeli bir yapıya sahip olup, derelerden ve vadilerden oluşmaktadır. Bu bölgeler ise, yerleşim alanı olarak da kullanılmaktadır. Ays Grup Kağıthane böcek ilaçlama firması olarak, her türlü haşere ve  kemirgen için ilaçlama uygulamaları ile kullandığı ilaç ve ekipmanlarla mekanlarınızı  zararlılardan kalıcı bir şekilde temizlemektedir. Kâğıthane’nin her semtine hizmetimiz mevcuttur . Bunlardan birkaçı; Çağlayan, Emniyet Evleri, Gürsel, Harmantepe, Mehmet Akif Ersoy, Ortabayır, Seyrantepe, Talatpaşa, Yeşilce’dir.

Haşereler ve kemirgenler, üstlerinde, ayaklarında bulunan mikrop, bakteriler  sağlık açısından  tehlike yaratmaktadırlar.  Özellikle mutfaklarda ve kiler bölgesinde besin maddeleri içlerine giren böcekler, besinlerin tüketilmesiyle  birçok  hastalığa sebep olmaktadırlar. Bu nedenle, haşere ve kemirgenler görüldügü anda, zaman kaybetmeden ilaçlama yaptırılmalıdır. Firmamızı  arayarak,  profesyonel  ekip müdahele edinceye kadar neler yapılması gerektiği konusunda bilgi alabilir ve istediğiniz gün ve saatte ilaçlama yaptırabilirsiniz. Bölgemizde en çok görülen zararlılardan bir kaçı; kalorifer böceği, ev faresi,  örümcek, tatarcık, tesbih böceği, karafatma, gümüş böceği, karınca,  akarlardır.  Zararlıların ilaçlanması sırasında yeterli miktarda ilacın kullanılmaması ve ticari yaklaşımların ağır basması sonucunda tüm böcekler öldürülse dahi, bıraktıkları yumurtaların canlanması ile sorun tekrarlanabilmektedir. Bu nedenle, sorun yaşanan bölgede belirli aralıklarla ilaçlama işlemi yinelenmelidir. Firmamız, uygun fiyatları ve ticari düşünceden uzak  müşteri memnuniyetini esas alarak uygulamalarını yapmakta ve  garantili hizmet sunmaktadır. Ays İlaçlama,  evlerinizi ve işyerlerinizi  güvenli bir şekilde ilaçlayıp,  sağlıklı mekanlara kavuşmanızı sağlayan Sağlık Bakanlığı güncel ruhsatına sahip  bir ilaçlama firmasıdır. 7/24  hizmet veren çağrı merkezlerimizi arayabilir, bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat