Ultrasonik Kovucu Sistemler

Ultrasonik ses insan kulağının algılayamayacağı kadar yüksek ve hızlı ses frekansına denir.

Ultrasonik sesler 20khz / 20.000 kere titreşim sağlamaktadır. İnsanların çıkardığı sesler 3khz/6khz aralığındadır farkı ise bu şekilde ultrasonik sesleri duyamıyaşımız tamamiyle frekens yüksek olunca çok daha hızlı yol almasındandır ultrasonik sadece ses ölçümü olarak değil mesafe, sıcaklık, ultrasonografi ve kavitasyon temizleme olarakta sınıflandırılır.

Ultrasonik ses cihazları iki guruba ayrılır profesyonel kurulan ve bireysel kullanılabilenler olarak iki tip cihazdan ortamda bulunan hedef zararlının alanı terk etmesi ve üremesini önüne geçebilmek tekrar oluşumuna engellemektir.

Profesyonel ve bireysel kullanımdaki cihazlar metrekare ve ekolojik düzen olarak farklılıkları mevcuttur kurulum aşamasında sonik test ve mezur ölçümleri yapılıp doğru cihazın doğru frekansta uygulama yapması sağlanmaktadır. Hedef zararlıların yapılan uygulamalarda ortamı terketmesi ve cihazlardan tam randıman alınması bir ila dört hafta arasında olmakta ve zararlıların ortama tekrar gelmelerini engellemek için sürekli çalışır durumda olmalılardır verdiği ses sinyalleri popülasyonun üremesine engel olmakta o bölgeye bir daha giriş yapmamasını sağlamaktadır.

Yüksek frekanstan hızlı, sürekli tarama yaptığından bağışıklıkları önleme teknolijisine sahiptir. Evlerde, işyerlerinde, otellerde, depolarda, okullarda, hastanalerde, restoranlarda, üretim yapan her yerde zararlıların bulunduğu her ortamda kullanılabilir.

Her zararlıya göre model ve metrekareye göre cihaz çeşitliliği mevcuttur. Size en uygun cihazı talep geldiği takdirde kurulum ve uygulama yapılabilmektedir.

Cihazlarımızın kalibrasyonu her yıl yapıldığı takdirde on seneye kadar garanti altındadır.

www.ultrasonikkovucu.com

WhatsApp chat