Sultanbeyli

Nis 1, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Böcek İlaçlama

sultanbeyli-bocek-ilaclamaSultanbeyli 1992 yılında ilçe olan,  adını “Sultan Beyi Çiftliği”nden alan bir  ilçedir. Sultanbeyli’nin yüz ölçümü 35 km2 ve nüfusu 347.000’dir. İstanbul’un en yüksek dağı olan Aydos ile Teferrüc dağı arasında bulunmaktadır. Kuzeyinde, güneyinde ve batısında Kartal, doğusunda Samandıra ve  Kurtköy vardır.  İstanbul’un gelişmekte olan semtlerinden bir tanesi olan Sultanbeyli ilçemiz, İstanbul’un önem kazanan genç ilçelerinden biridir. Sultanbeyli böcek ilaçlama olarak,  ilçemizde yer alan tüm semtlere ve mahallere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sıkça uygulama yaptığımız semtlerden birkaçı: Turgutreis, Mimarsinan ve Mehmetakif dir. Sultanbeyli böcek ilaçlama konusunda Ays Grup, en güncel teknoloji ve kaliteli ilaçlar ile hizmetinizdedir.

Ays böcek ilaçlama olarak, kaliteli uygun ve ekonomik uygulamalarıyla hizmet sonrası garantisiyle zararlılardan kurtulmanın her zaman tek adresi olmanın gururunu yaşamaktadır. İlçemizde sıklıkla görünen böcek türlerinden bir kaçı, tahtakurusu, sinek, pire, bitdir.

Haşerelerden ve kemirgenlerden yaşam alanlarınızı arındırmak ve kalıcı çözümler sunmak için uzmanlarımızı, gece ve gündüz arayabilir, tam tespitle defalarca kez ilaçlamaya gerek kalmadan çözüm ortağınız olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat