Şile

Mar 30, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Şile Böcek İlaçlama

sile-bocek-ilaclamaŞile, İstanbul iline bağlı bir ilçemizdir. Marmara Bölgesi’nin kuzeydoğusunda, Karadeniz kıyısında yer alır. Doğusunda Kandıra, güneydoğusunda Derince ve Körfez, güneyde  Pendik ve Gebze, güneybatısında Çekmeköy ve batısında Beykoz ilçeleriyle çevrilmiştir. Rakımı 126 metre olan Şile’nin yüzölçümü 755 km²’dir. İlçenin yüzölçümünün %79’u orman, %10’u tarım alanı, %11’i diğer alanlardan oluşmaktadır. Hafif kıvrımlı küçük köy ve doğal plajların yer aldığı 60 km’lik sahil şeridine sahiptir.

Şile’de bulunan önemli dere köyleri Kömürlük, Üvezli ve  Kervansaray’dır. Göksu, Kabakoz ve Yeşil Çay önemli akarsularıdır. 2008 nüfus sayımına göre nüfusu 28.571’dir. Bunun 12.753’ü ilçe merkezinde yaşamaktadır. Geri kalan 15.818 kişi ise, Ağva dahil, 58 köyde yaşamaktadır. Ancak hafta sonları ve özellikle yaz aylarında ikinci konut ve yazlıkların devreye girmesi ile nüfus 100.000’i geçmektedir. Ays İlaçlama ve Temizlik olarak Şile ve Ağva şubemiz ile hizmet vererek, her türlü böcek ve kemirgen türü ile mücadele etmekteyiz.

Şile böcek ilaçlama olarak; ev, ofis, otel, fabrika, gıda üretim yerleri, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, apartman, park, bahçe gibi böcek ve farelerin olduğu tüm mekanlara  ilaçlama ve dezenfekte hizmeti vermekteyiz. Bölgemizde sıkça rastladığımız böcek türlerinden birkaçı; hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, sinek ve sıçandır. Şile ilçemizde merkez köyler ile Ağva’nın tüm köy ve mahallerinde yeşilliğin bol olması ve sulak yerlerin fazlalığı nedenleriyle haşere ve kemirgenlere sıklıkla rastlanmaktadır. Haşere ve kemirgenlerin doğal ortamlarında yaşamalarına destek vererek, ancak insanların yaşam alanlarına girdiklerinde yarattıkları tehlikeleri ortadan kaldırmak için Ays İlaçlama olarak var gücümüzle çalışmaktayız.

Garantili, ekonomik ve hızlı hizmet anlayışımızla, müşterilerimizin  sağlıklı bir ortamda yaşamalarını sağlamak için uygulamalarımızı, titizlikle ve profesyonel  ilaç, ekipman ve elemanlar tarafından gerçekleştirmekteyiz. İnternet sayfamız üzerinden veya  telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz. Haşere ve kemirgenler ile karşılaştığınız anda bizimle iletişime geçiniz.  Zira insanların yaşam alanlarında yer etmeye başlayan haşere ve kemirgenlerin ivedilikle uzaklaştırılması, insan sağlığının olumsuz etkilenmesini önleyecek, daha büyük sorunlar yaşamanızı engelleyecektir. Şile’nin her bölgesine en kısa sürede  ulaşıp, sizi ve sevdiklerinizi zararlılardan kurtarıp, hijyenik ortamlar sağlıyoruz. Şile böcek ilaçlama konusunda her zaman kaliteli ve ekonomik  ilaçlama fiyatları ile hizmetinizdeyiz. Dilerseniz, 7/24 haşere ve kemirgenlere karşı neler yapmanız gerektiği konusunda bizi arayabilir; ücretsiz keşif ve bilgilendirme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

“Şile” için bir yorum
  1. Evimde akrep çıktı ve şilede oturuyorum. İlaçlam ücreti nedir ve prosedür nasıl işlemektedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat