Beykoz

Nis 4, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Böcek İlaçlama

beykoz-bocek-ilaclamaBeykoz İstanbul’un ilçesidir. Beykoz, Kocaeli Yarımadasının batısında bulunmaktadır; batıda İstanbul Boğazı, doğudan Şile, kuzeyden Karadeniz,  güneyde de Çekmeköy, Üsküdar, Ümraniye ilçeleri çevrelenmiştir. Cumhuriyet yıllarından itibaren yapılan sanayi ağırlıklı çalışmaları fabrikaların çoğalması sonucu genelde işçi kesimin tercih ettiği yerleşim yerinden olan Beykoz, son yıllarda, bu değişip, üst gelir seviyesi kesimden de talep edilmiştir.  “Boğazın incisi” olarak tanımlanır.

Deniz seviyesinden başlayarak 270 metreye kadar yükselen Beykoz’un engebeli arazisinde Riva, Küçüksu ve  Göksu dereleri vardır. İlçe ve yakın çevresinde Akdeniz iklimi ile Karadeniz ikliminin karışımı olan “Geçiş Tipi İklim” etkisini gösterir. Yazlar, Akdeniz kadar sıcak olmamakla  birlikte Karadeniz kadar yağışlı da değildir. Beykoz en başta kestane, meşe, ıhlamur, kızılağaç ağaçlarından oluşan doğal orman örtüsüne bürülü nadide ilçelerimizdendir.

Beykoz ilçemizin böcek ve haşere sorunlarını biliyoruz. Beykoz böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz. İlçemizde yaşanan sorunlar; haşere ve kemirgenler insanların hayatını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Zararlı sorununu çözmek için ilaçlama ve dezenfekte hizmetini en iyi şekilde yapmaktayız. Mekanlarınızda  bulunan ve üreyen haşereler ve kemirgenler, zaman içerisinde  her yeri işgal etmeye başlamaktadır. Kişisel  yapılan mücadeleler  pek etkili olmamakta, lokal ilaçlamalar sorunu çözememektedir.

Ays  Beykoz böcek ilaçlama şirketi olarak  farklı haşere ve kemirgen türü ile mücadelede her zaman yanınızdayız. Profesyonel hizmet ve ekipmanlarla hızlı,  ekonomik ve  titiz ilaçlama için buradayız.

İlaçlama servisi hizmetlerimizi; işyeri, ev, apartman, okul, dershane, alışveriş merkezi, otopark, siteler gibi açık ve kapalı tüm alanlarda yapmaktayız.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar  ve uygulamalarla gerekli belgelere sahip olarak hizmetinizdeyiz. Yaşam alanlarınıza gelerek ücretsiz keşif yapip  büyüklüğüne ve böcek türünün yoğunluğa bağlı olarak uygun ilaçları, fiyatı belirler. Daima en kalite hizmeti zamanında sunan şirketimiz ile  7/24 hizmetinizdeyiz. İlçemizde sıkça rastlanan haşerelerden bir kaçı; fare yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, gümüş böceği, akardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat