Ümraniye

Mar 23, 2015 Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Böcek İlaçlama

umraniye-bocek-ilaclamaÜmraniye Anadolu yakasında bulunan bir ilçemizdir. Ays İlaçlama ve Temizlik, Ümraniye böcek ilaçlama olarak,  ilçemizde bulunan bütün semtlere  haşere ilaçlama ve temizlik hizmeti vermektedir. Hastalıkların oluşması ve yayılmasında büyük yer tutan böcekler ve fareler, maddi- manevi zararlı olmaktadırlar.  Böcekler ve kemirgenler taşımış olduğu mikroplar ve virüsler  aracılığıyla insanlara humma, sıtma,  cilt hastalıkları gibi  hastalıklar geçirebilmektedirler. Ümraniye böcek ilaçlama, mekanlarınızda  bulunan böcek ve kemirgenlerin oluşumundan arındırmakla kalmaz, mikroorganizmalara karşı da dezenfekte hizmeti vermektedir.

Böcek ilaçlama ve kemirgen ilaçlama kişisel yöntemlerle çözülemediği gibi yanlış uygulamalar sonucunda kendinize de zarar verme ve zehirlenme durumuyla karşılaşılabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, her zararlının ilaçlama uygulaması ve ilacı farklıdır. Kullanılan ilaçların miktarının ayarlanması ve hatta uygulama tekniği bile hassas bir teknikle, işin uzmanı tarafından yapılmalıdır. Haşerelerin görülen yerlerde değil yuvalandıkları ve mekanlarınıza girip çıktıkları yerlere direk müdahale edilerek ve önlemler alınarak, garantili bir uygulama  yapılmaktadır. Ümraniye böcek ilaçlama olarak daima titiz. ekonomik. Garantili uygulamalarıyla siz müşterilerine hizmet vermektedir. Ümraniye böcek ilaçlama olarak, ilçemizde karşılaştığımız zararlılardan bir kaçı da; Amerikan hamam böceği,  kene,  tahtakurdu, hamam böceği, sinek, akrep, kakalak, sivrisinek,  arı, karınca, çekirge, eşek arısı, mayt, uyuz böceği, tespih böceği, kulağakaçan, karafatma, gümüş böceği, kırkayak, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresidir.

Ays İlaçlama, son teknoloji cihazları, ekipmanları ve güncel ilaçlarıyla tüm haşere ve kemirgen türlerine kısa sürede  müdahale ederek mekanlarınızı hijyenik hale getirmekle kalmaz uzun zaman da zararlıların oluşamayacağı ve tekrar gelemeyecekleri sağlıklı ortamlar sunar. Haşereler mekanınızda görünmeden yaptıracağınız ilaçlamalar gözle görünür ve görünmeyen tüm zararlılardan yuvanızı ve mekanlarınızı garanti altına alacak siz ve sevdiklerinizin sağlıklı olmasını sağlayacaktır. .

Haşere kemirgen ilaçlama Ümraniye 7/ 24 çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. Ekonomik, hızlı, garantili uygulamaların ismi Ays İlaçlama Temizlik’tir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat