Anasayfa

[masterslider_pb id=”2″]

Bizi Arayın

Her türlü böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmanız için buradayız.

İstanbul’un tüm ilçelerine aynı kalite ve hızda hizmet veriyoruz.

Böcek ve haşere ilaçlamada yılların tecrübesine ve birikimine güvenin. Geride bıraktığımız mutlu müşteriler bizim için en büyük gururdur. En iyi hizmeti en iyi fiyatlarla sunuyoruz.

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama ; bahçeler, bodrum katları, park gibi ortamlarda yapılabilmesinin yanında; ev, apartman, restoran ve fabrika gibi ortamlar için de yapılan ve haşerelere karşı ortamın hijyenini ve sağlık koşullarını iyileştirmek ve korumak için yapılır. Zararlılardan korunmak; insan sağlığı adına önemli olmakla birlikte; maddi boyut olarak da önem arzeder. Özellikle imalathane, atölye, endüstriyel üretim merkezleri gibi yerlerde haşere veya kemirgen bulunması büyük maddi zarara yol açabildiği gibi; hastane, okullar, yurtlar ve otellerde sağlık açısından büyük tehdit anlamını taşır. Bu nedenle böcek ilaçlama çalışmaları oldukça önemli olduğu gibi; yetkili kişi ve kurumlarca uygulanması şart olan bir işlemdir.

Haşere ilaçlamaları özellikle sıcak ve nemli ortamlarda daha sık yapılmaktadır. Zira böcekler bu ortam koşullarını daha çok sevmektedir. Her alan için değişken yöntem ve her zararlı çeşidi için farklı böcek ilaçları ile yapılması gereklidir. Her böceğin her ilaçla ölmesini beklemek doğru değildir. Ucuz ve basit yollarla haşerelerin önüne geçmek çok da kolay değildir.

Jel İlaçlama

Jel ilaçlama uygulaması ile evinizdeki zararlılara nokta atışı yaparak yok ediyoruz. Etkili ve uzun ömürlü jel ilaçlama ile böceklere son.

Jel ilaçlama uygulamasında ev veya iş yerlerinizi boşaltmanız gerekmemektedir. Jel ilaçlar güçlü ve altı ay boyunca etkili ilaçlardır. Ön hazırlık ve ilaçlama sonrası temizliğe ihtiyaç duyulmaz. İlacı yiyecek olarak algılayan ve yuvasına bu ilacı götüren böcekler yuvadaki diğer böceklerin de ilacı yiyip ölmesine neden olur. Özellikle hamam böcekleri birbirlerinin dışkılarını yiyebilen türden olduklarından bir böcek ölüsü ile yüzlerce böcek yok edilmiş olur. Jel böcek ilaçları belirli bölgelere nokta nokta uygulanır.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama hizmetimiz sayesinde mekanınızdan ayrılmanıza gerek kalmaz. 6 ay etkili olan bu ilaçlama yöntemimiz ile hayatınızın akışında aksama olmaz.
Kokusuz ilaçlama ile evinizi terketmenize gerek yok.

kokusuz ev ilaçlamaKokusuz ilaçlama uygulaması sırasında ilaçlama yapılan mekanı terk etmeden, herhangi bir koku ve rahatsızlık duymadan haşerelerden kurtulabilirsiniz. Özellikle hastane, okul, yuva, işyeri, hasta bulunan evler gibi mekanlarda kokusuz böcek ilaçlama uygulaması rahatlıkla kullanılmaktadır. İlaçlama sonunda temizliğe gerek kalmaz. Günlük hayatınız üzerinde hiçbir olumsuz etki oluşturmaz. Kokusuz ilaçlar üç ay süresince etkilidir. Bu sayede tek ilaçlama yaparak üç ay boyunca böceklerin ölmelerinin sürmesi sağlanmış olur.

Kokulu ilaçlama, haşere problemi olan mekanlarda kokulu ilaçlar ile ilaçlama yapıldığında  ortamı en fazla iki saat terk etmeniz  ve ortamın bir süre havalandırılması yeterlidir. Kullandığımız ilaçlar insan sağlığına zararı olmayan Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafindan onaylanmış preparatlardır. Ortamda leke oluşturmaz, temizlik isteğinize bağlıdır. Uçucu türden ilaçlar olup haşeratı yuvalarından çıkarır. Tüm uçan, yürüyen ve sürüngen haşereleri öldürür. Kemirgen haşerelerin de ortamdan uzaklaşmasına yol açar. Kokulu ilaçlama için firmamız hem mekanik pompalar hemde elektronik ULV buharlama makineleri kullanarak tüm haşerelere karşı garantili kontrol sağlar. Buharlama makineleri ilacın homojen şekilde uygulanması adına büyük avantaj sağlarlar. Kullandığımız kokulu böcek ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı ve ithal ürünlerdir.

WhatsApp chat